Top 10 PTZ IP Camera – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ubiquiti Networks

#ad

Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX G3-FLEX kamera monitoringowa, biała

#ad
Ubiquiti Networks #ad - Wysokość x szerokość x głębokość: 107, 5 x 48 x 48 mm, waga: 170 g. Czujnik i soczewka: czujnik: 1/2, rozdzielczość: 1080p fhd 1920 x 1080, 7" 2-megapikselowy czujnik HDR, obiektyw: EFL 4 mm / f2.0, maksymalna liczba klatek na sekundę: 25 FPS. G3 flex jest wyposażony w obiektyw szerokokątny i wydajność wideo 1080p dla rozszerzonego zasięgu monitoringu. Pełne zarządzanie monitorowaniem i skalowalność. Interfejs zarządzania: UniFi Video. Diody led na podczerwień i automatyczny filtr blokujący podczerwień zapewniają wysokiej jakości monitorowanie w dzień i w nocy.
MarkaUbiquiti Networks #ad
ProducentUbiquiti Networks #ad
Wysokość4.23
Długość1.89
Waga0.37
Szerokość1.89
Numer częściUVC-G3-FLEX
ModelUVC-G3-FLEX
Gwarancja2 lata gwarancji ustawowej.

2. ieGeek

#ad

IeGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, oświetlenie punktowe, bateria solarna, monitoring zewnętrzny WLAN, 2-drożne audio, kompatybilna z, kolorowa widoczność w nocy, 5200 mAh, wykrywanie ruchu PIR

#ad
ieGeek #ad - Wskazówka: nie obsługuje wifi 5 GHz i do wykrywania zwierząt domowych i innych przedmiotów wymagana jest subskrypcja. Akumulator 5200 mah i panel słoneczny: zewnętrzna kamera monitorująca solarna jest wyposażona w akumulator 5200 mah, wyposażony w panel ładowania solarnego do niezależnego zasilania.

Ponadto kamera obsługuje pamięć w chmurze 6-sekundowa pętla i pamięć kart SD i można wybrać dowolną metodę zapisywania filmów. Zapewnia to efekt rozpoznawania, ale także umożliwia ustawienie zdefiniowanych przez użytkownika obszarów wykrywania. Po instalacji możesz cieszyć się zdjęciami z monitoringu o wysokiej rozdzielczości, nie musisz się martwić o jakość wideo z monitoringu. Kompatybilna z alexa i pamięcią w chmurze / sd: ta bezprzewodowa kamera do monitoringu jest kompatybilna z funkcją alexa smart voice, która z łatwością może stać się częścią "inteligentnego domu". Kamera może pracować przez 6 miesięcy w trybie czuwania i pracować przez 40-60 dni.

Wykrywanie ruchu pir i zdefiniowany przez użytkownika obszar wykrywania: ta kamera jest wyposażona w funkcję wykrywania ruchu PIR. Kamera obsługuje również udostępnianie przez wielu użytkowników. Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°. Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

3. ieGeek

#ad

Dwukierunkowy dźwięk, wykrywanie ruchu, ieGeek PTZ kamera do monitoringu zewnętrznego, kamera domowa, 2 K, wi-fi, z kolorowym widokiem, czujnik ruchu

#ad
ieGeek #ad - Zapisane informacje są zapisywane na karcie micro sd maksymalnie 128 g lub na serwerze chmury 7-dniowa bezpłatna wersja testowa dla nowych użytkowników, dzięki czemu można wyświetlać i odtwarzać odtwarzanie w dowolnym momencie. Dzięki wspaniałej funkcji obracania/pochylenia 355° w poziomie i 120° w pionie ta kamera ip może zapewnić większy kąt widzenia i pokryć więcej obszarów, wyposażona w funkcję rozpoznawania ludzi, obrót o 355°/pochylenie 120°Kamera monitorująca ieGeek 360° do użytku na zewnątrz, bez martwych kątów.

Wykrywanie ruchu, dźwięk i alarm świetlnyta kamera wi-fi jest wyposażona w funkcję rozpoznawania ruchu. 2-drożny dźwięk i rozpoznawanie dźwiękuz wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, ale również rozmawiać z dziećmi, a gdy wykryje hałas wokół kamery WiFi na zewnątrz, dostawcami lub innymi obcymi.

Pamięć w chmurze/sd i nagrywanie 24/7kamera zewnętrzna obsługuje nagrywanie 24/7. Wykrywanie osób, może zmniejszyć 95% fałszywych alarmów spowodowanych owadami i deszczem. Kamera monitorująca obsługuje rozpoznawanie hałasu, można nie tylko słuchać dźwięku przez kamerę, wysyła. 5 ghz nie jest obsługiwane. Zamiast dostarczać dowody po kradzieży chcemy wykorzystać nasze nowo zoptymalizowane kamery do zapobiegania kradzieży. Obsługuje połączenie smartfonów / tabletów z wieloma urządzeniami.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.33
Długość8.27
Waga1.23
Szerokość3.54
Numer częściZS-GQ2
ModelZS-GQ2

4. Menborn

#ad

Zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, rejestrowanie ruchu, Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, syrena,, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, dwudrożne audio

#ad
Menborn #ad - Niezależnie od tego, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia nocne. Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, pełnokolorowy, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy.

Możesz dzielić się kamerą z rodziną i przyjaciółmi. Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF. Kamera obsługuje noktowizor Starlight, inteligentny i noktowizor na podczerwień. Zewnętrzna kamera ip jest wyposażona w odporną na warunki atmosferyczne obudowę zgodnie z IP65, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę. Rozpoznawanie człowieka i dwukierunkowy dźwięk - rozpoznaj i koncentruj się inteligentnie na działalności człowieka.

Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo. Obrót o 355°, nachylenie 100° i wodoszczelność ip65 - zewnętrzna kamera menborn jest zaprojektowana z obrotem o 90 stopni w pionie i 355 stopni poziomo. Ta kamera i aplikacja są łatwe w konfiguracji i obsługują tylko WiFi 2, 4 GHz. Gdy kamera wi-fi wykryje ruch, co dzieje się wokół kamery i komunikować się nie tylko z gośćmi, natychmiast wysyła powiadomienie na Twój telefon i chroni Twoją rodzinę przez całą dobę.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

5. eufy Security

#ad

Bez, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym, HD 1080p, akumulator 180 dni, zewnętrzna kamera monitorująca, odporność na warunki atmosferyczne IP67, widoczność w nocy, eufy Security eufyCam 2C

#ad
eufy Security #ad - Homebase zapisuje wszystkie nagrania lokalnie 1 i całkowicie bezpłatnie bez abonamentu. Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, deszcz, upały, a nawet niemiecką zimę.

Rozpoznawanie osób: zewnętrzna kamera monitorująca eufyCam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 2 o 95%, dzięki czemu będziesz alarmowany tylko w odpowiednim momencie. Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie.

180 dni czasu pracy akumulatora: zestaw do monitoringu na zewnątrz służy przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy. Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga0.56
Szerokość1.89
Numer częściAK-194644090227
ModelT8113V
Gwarancja12 miesięcy.

6. TOAIOHO

#ad

Udostępnianie wielu użytkowników, system Android/iOS, dwukierunkowa rozmowa, widoczność w nocy, czarna, wodoszczelność IP66, 2 K, wykrywanie ruchu, TOAIOHO 2 sztuki kamer do monitoringu zewnętrznego

#ad
TOAIOHO #ad - Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, silny śnieg i wysokie temperatury. Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", gdy zostanie uruchomiony alarm. Zewnętrzny monitoring kamery jest kompatybilny z systemami iOS i Android.

Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Szerokie pole widzenia 360° i śledzenie aizestaw kamery monitoringowej obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera do monitoringu ma szeroki kąt widzenia 130 stopni. Super color night vision zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa kolorowe ustawienia noktowizji. Zapewnia ochronę w zakresie 360° dla Twojego domu. Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, czy używasz go w pomieszczeniach czy na zewnątrz, aby umożliwić członkom rodziny kontrolę nad kamerą.

Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę. Niezależnie od tego, zapewnia lepszą widoczność wszystkich rzeczy, które dzieją się w obszarze nadzoru. Redukuje to fałszywe alarmy spowodowane przez owady, deszcz, takie jak silny deszcz, silny śnieg itp. Kamera monitorująca wysyła komunikat ostrzegawczy na Twój telefon.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

7. Tenda

#ad

Rozpoznawanie osób i wykrywanie ruchu, kompatybilna z, 1080p WLAN kamera outdoorowa z noktowizorem w kolorze, 2-drożne audio, alarm dźwiękowy i świetlny, Tenda Kamera monitoringowa zewnętrzna WLAN

#ad
Tenda #ad - Ekran można obudzić głosem, wyświetlić obraz monitoringu i wygodnie sterować urządzeniem. Jednocześnie do aplikacji TDSEE zostanie wysłany komunikat alarmowy w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Trzy opcje pamięci – trzy opcje zapisywania filmów wideo można zapisać na lokalnej karcie micro SD do 128 GB, pamięci w chmurze i pamięci NVR.

Kamera monitorująca 360 stopni – poprzez obracanie i pochylanie obrót w poziomie: 355°, które nie pozostawia martwej strefy podczas monitorowania. Nawet jeśli twoje urządzenia zostaną uszkodzone przez wandalizm, możesz oglądać filmy w chmurze. Złącze rj45 do połączenia przewodowego umożliwia szybkie połączenie nawet w przeciążonym środowisku sieciowym. Możliwość podłączenia do alexa assistant – połącz urządzenie z Alexą, aby mieć wolne ręce. Cele nieludzkie są odfiltrowywane, co znacznie poprawia dokładność alarmu. Wodoszczelność ip65 i ochrona przed kurzem – dzięki wodoodpornemu i pyłoszczelnemu wykonaniu IP66 kamera może wytrzymać deszcz, słońce, burzę, a nawet śnieg.

Dostępne są trzy tryby widzenia w nocy: tryb inteligentny, dwie lampy IR i wiele bardzo czułych czujników obrazu, tryb pełnokolorowy i czarno-biały. Wykrywanie osób i wykrywanie ruchu – dzięki technologii głębokiego uczenia się rozpoznawania obrazów kamery dokładnie rozpoznają ruchy ludzi. 30 m pełnokolorowa widoczność w nocy – kamera tenda jest wyposażona w dwa wydajne reflektory, które umożliwiają wyraźne widzenie w nocy w pełnym kolorze. Dwukierunkowe audio i indywidualne auido – funkcja komunikacji audio w czasie rzeczywistym umożliwia rozmowę z rodziną w dowolnym miejscu i czasie.
MarkaTenda #ad
ProducentTenda #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Waga0.94
Szerokość3.94
Numer częściCH3
ModelCH3-WCA

8. WUUK

#ad

IP67, współpracuje z Alexa/Google Assistant, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, zewnętrzna 2K, bezpłatna pamięć 32 GB, noktowizor, do użytku na zewnątrz, Wi-Fi, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu

#ad
WUUK #ad - Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące.

Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji wuuk, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, bezprzewodowy, również w nocy z noktowizorem. Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Gdy czujnik pir wykryje ruch, dzięki czemu można szybko działać.

Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości. Inteligentne rozpoznawanie ruchu i natychmiastowe ostrzeżeniabezprzewodowa kamera wykorzystuje zaawansowane czujniki PIR + Human i najnowocześniejsze algorytmy rozpoznawania, kamera wysyła alarm w czasie rzeczywistym do aplikacji na telefon, które pomagają bezprzewodowym aparatom odróżnić osoby od innych ruchomych obiektów. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

9. Cinnado

#ad

D1, Wi-Fi, 360 stopni, kamera dla psa z aplikacją, wykrywanie ruchu, Cinnado Wewnętrzna kamera monitorująca – 2K 3 MP elektroniczna niania z kamerą, kompatybilna z Alexa, widoczność w nocy

#ad
Cinnado #ad - Współpracuje z alexa i rtsp połączenie kamery wi-fi wewnątrz i alexa lub google assistant sprawia, że oglądanie zdjęć w czasie rzeczywistym jest łatwiejsze i wygodniejsze. Zaawansowana widoczność w nocy i dwukierunkowe audio kamera dla niemowląt jest wyposażona w 4 wbudowane światła na podczerwień 940 nm, dzięki czemu można wyraźnie rozpoznać każdy ruch dziecka również w nocy.

Kamera wlan obsługuje tylko sieć wlan 2, aby zapewnić transmisję na żywo 2k ultra HD, obsługuje obrót w poziomie 320° i w pionie o 70°, aby zapewnić większy kąt widzenia, 4 GHz. Wystarczy powiedzieć "alexa, dzięki czemu można ją zintegrować z oprogramowaniem innych producentów, pokaż mi kamerę z kotami". Kamera wewnętrzna obsługuje RTSP i Onvif, aby zarządzać wieloma kamerami różnych marek. Ta kamera dla psa jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz rozmawiać z dzieckiem i zwierzętami domowymi w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, telefon otrzyma powiadomienie o alarmie i odstrasza niechciane osoby za pomocą syreny. Ponadto nagrywany jest 10-sekundowy film wideo i zapisywany w aplikacji, czy nie, czy jesteś w domu, gdy kamera dla zwierząt domowych wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych ruchów.

Rozdzielczość 2k i 360° pan/tilt - kamera cinnado jest wyposażona w obiektyw hd 3 mp, a kamerą dla niemowląt można zdalnie sterować za pomocą aplikacji Wansview Cloud, aby monitorować każdy zakątek domu. Ponadto możesz dzielić się kamerą bezpieczeństwa z rodziną i jednocześnie oglądać ją na żywo! opcjonalna pamięć w chmurze i 24/7 kart sd przechowuj filmy alarmowe na karcie sd do 128 gb, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i aktywuj ciągłe nagrywanie na pamięci karty SD przez całą dobę, nie wchodzi w zakres dostawy lub bezpłatnej 30-dniowej pamięci testowej w chmurze, aby nie stracić niczego ważnego.
MarkaCinnado #ad
ProducentShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Wysokość4.01
Długość2.89
Szerokość2.89

10. GALAYOU

#ad

Kompatybilna z Alexa R1, czujnik ruchu PIR, WiFi 2,4 GHz, kamera WLAN, 2K PTZ, akumulator solarny, monitoring zewnętrzny z panelem słonecznym, GALAYOU Zewnętrzna kamera monitoringowa

#ad
GALAYOU #ad - Rozdzielczość 2k i pochylenie/przesuwanie/zoom dzięki rozdzielczości 2k ta kamera monitorująca na zewnątrz zapewnia wyraźniejsze obrazy w dzień i w nocy niż 1080p. Czujnik ruchu pir z wykrywaniem ruchu w przeciwieństwie do innych zwykłych kamer, który może identyfikować ludzkie ciało na podstawie temperatury, ta bezprzewodowa kamera monitorująca posiada wbudowany czujnik ruchu PIR, co znacznie redukuje fałszywe alarmy.

Dzięki temu można ją zamontować wszędzie, nawet bez gniazdka. Dzięki klasie ochrony ip65 korzystanie z kamery w deszczowe i śnieżne dni nie stanowi problemu. Bardzo praktyczna i oszczędna. Ponadto bardzo wygodne jest udostępnienie kamery IP Wi-Fi nawet 3 użytkownikom, dzięki czemu można jednocześnie oglądać filmy w aplikacji. Akumulatorowa kamera zewnętrzna obsługuje obrót o 350°, kąt nachylenia 90° i 4-krotny zoom cyfrowy, zapewniając pełną ochronę Twojego domu bez martwych kątów. Widoczność w nocy w kolorze z reflektorami i syreną alarmową solarna kamera monitorująca obsługuje trzy tryby widzenia w nocy: tryb podczerwieni, aby automatycznie włączały się po wykryciu ruchu, tryb pełnokolorowy i syrena alarmowa.

Dwukierunkowe audio i dzielenie się z członkami rodziny zewnętrzna kamera do monitoringu jest wyposażona w wbudowany głośnik i mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać z osobą przed kamerą za pomocą aplikacji lub odeprzeć intruzów. Ustaw syrenę alarmową i reflektory tak, dzięki czemu natychmiast wiesz o tym i odstraszysz niechciane osoby. 100% bezprzewodowa i wodoszczelna ip65ta zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa akumulatory wielokrotnego ładowania, może być stale zasilana przez dołączony panel słoneczny.
MarkaGALAYOU #ad
Producent‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Wysokość5.34
Długość5.87
Szerokość4.62
Numer częściChaVwe-49
ModelR1