Top 6 Cast Iron Pan – Patelnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lodge

#ad

Nietrująca, LODGE INLODGE.L8SKL, czarna, 26 cm

#ad
Lodge #ad - Wyprodukowano w USA. Patelnia żeliwna o średnicy 26 cm. W domu w piekarniku, na grillu lub nad ogniskiem, na kuchence, idealny do kuchenek indukcyjnych. Wyjątkowo wytrzymała na dziesięciolecia gotowania. Odpowiednie narzędzie do smażenia, pieczenia, duszenia, smażenia, smażenia lub grillowania.
MarkaLodge #ad
ProducentLODGE #ad
Wysokość2
Długość12.81
Waga4.85
Szerokość10.69
Numer części17L8SKL
ModelCast Iron Round Pan

2. Lodge

#ad

Lodge rondel, 38,1 cm, kolor czarny, czarny

#ad
Lodge #ad - Made in the usa. Używaj na wszystkich powierzchniach kuchennych, grillach i ogniskach. Seasoned foundry, ready to use Upon Purchase. Sauté, smażyć, sear, piec i smażyć do zawartości serca. Długość uchwytu: 6, 25 cala. Bezpieczne w piekarniku.
MarkaLodge #ad
ProducentLodge #ad
Wysokość2.9
Długość22.2
Waga12.36
Szerokość15
Numer częściL14SK3
ModelL14SK3PLT

3. Lodge

#ad

Czarna, LODGE L8CF3 patelnia z pokrywką, żeliwo, 30,5 cm

#ad
Lodge #ad - Nadaje się do drewna i metalu, przybory wykonana z silikonu. Nadaje się do kuchenek indukcyjnych, elektryczny oraz rodzajów kuchenek gazowych oraz do piekarnika, szkło ceramiczne, na którym piekarnik, grill i BBQ/dymu ogniska. Brutal wytrzymały, by już od ponad 100 lat przy pielęgnacji i zgodnie z instrukcją użytkowania w języku angielskim włącznie, taka sama są dostarczane wraz z artykuły dodatkowe.

Idealne rozwiązanie dla szeroki wybór przepisów firmy smażeniu chleba do pieczenia. Bardzo wszechstronne zastosowanie do smażenia, smażenia, przypiekania, na parze, z odlewu aluminiowego, grillowanie, pieczenia, smażenia i wewnętrznych i zewnętrznych. Czyszczenie dzięki pranie ręczne lodge cast iron jest sterylne przy 121 °C/° 100 °C, dzięki czemu środków czyszczących nie jest obowiązkowa.

Niezrównana dystrybucji i przechowywania ciepła zapewnia szybkie i efektywne gotowanie. Posiada pomocniczych uchwyt, dzięki czemu mogą patelnia patelnia, można go łatwo podnoszenie oraz maneuvered. Pacjenci prowadzi do lodge kroki foundry zapewnia naturalne, łatwe udostępnianie firmy powierzchni, poprawia z wkładką. Self basting żeliwa pokrywka służy podczas gotowania, które pozwalają na wilgoć, aby zapisać. Dożywotnia gwarancja szczegóły patrz niżej.
MarkaLodge #ad
ProducentLodge Logic #ad
Wysokość3.8
Długość15.5
Waga8
Szerokość10.9
Numer częściL8CF3
ModelL8CFKPLT

4. Lodge

#ad

Kolor czarny, Lodge L6SPA41 Essential 7-częściowy zestaw patelni

#ad
Lodge #ad - Zestaw naczyń żeliwnych zawiera patelnię grillową o średnicy 26, czerwoną silikonową rękawicę 15, 2 cm, patelnię o długości 26 cm, czerwoną silikonową ściereczkę do garnków 15, 7 cm, 2 cm, czerwony skrobak do patelni i czarny skrobak do grillowania.

Akcesoria silikonowe nadają się do mycia w zmywarce i są odporne na wysokie. Odpowiednie narzędzie do smażenia, smażenia, smażenia, smażenia i smażenia. Eliwo nadaje się do użytku w domu, na grillu lub nad ogniskiem, w piekarniku, na kuchence, idealne do kuchenek indukcyjnych. Olej zapewnia naturalną, łatwą do usunięcia powierzchnię, która poprawia się podczas użytkowania. Eliwo jest nieporównywalne w akumulacji ciepła i równomiernym ogrzewaniu.
MarkaLodge #ad
ProducentLodge #ad
Wysokość4.45
Długość14.43
Waga17.76
Szerokość13.6
Numer częściL6SPA41
ModelSkillet Set

5. Big Green Egg

#ad

L, Big Green Egg Patelnia żeliwna XXL, XL

#ad
Big Green Egg #ad - Materiał: Żeliwo. Patelnia żeliwna Big Green Egg. Producent: Big Green Egg. Rednica: 36 cm. Do gotowania, smażenia, duszenia i nawożenia.
MarkaBig Green Egg #ad
ProducentBig Green Egg #ad
Waga2.2
Numer części118233
Model118233

6. VICTORIA

#ad

Doprawiona w 100% koszernym, bezgenetycznym olejem lnianym, Victoria Patelnia żeliwna, duża patelnia z uchwytem pomocniczym, 30,5 cm, czarna, certyfikowanym

#ad
VICTORIA #ad - Jest wystarczająco duży, filety uszczelniające i wiele innych! Ta uzdrowiona patelnia może utrzymywać gorące jedzenie przez 15 minut lub dłużej. Wysokiej jakości przybory kuchenne: w victorii od 1939 roku produkujemy wysokiej jakości żeliwną kuchnię w naszych własnych fabrykach w Kolumbii.

Nie zawiera ptfe ani pfoa, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Linaza oil to olej roślinny, który z biegiem czasu staje się jeszcze lepszy. Obudowa i gotowa do użycia: pokryta 100% genetycznie modyfikowanym olejem lnianym. Lepsza wydajność: duża patelnia żeliwna o średnicy 12 cali zapewnia większe przechowywanie i rozprowadzanie ciepła. Uniwersalne, ciasto marchewkowe, gotowania, można upiec głęboki talerz, aby upiec i ssać kotlety wieprzowe, pieczone szparagi.

Wszechstronność: duża patelnia może być używana do serwowania, pieczenia, kurczaka, grillowania i do piekarnika przy stole. Zakrzywione, większe i długie mango dla lepszego chwytu. Oferujemy niezawodną kuchnię przez wiele lat. Zdrowie: podczas gotowania na patelni roztopionej olejem lnianym ślady żelaza są uwalniane w naturalny sposób, co poprawia jego odżywianie.
MarkaVICTORIA #ad
ProducentVictoria #ad
Wysokość2.1
Długość20
Waga6.7
Szerokość13.3
Numer częściSKL-212
ModelSKL-212